Архів по Грудень 13th, 2017

Архієпископ Боярський Феодосій звершив богослужіння малого престольного свята в Хресто-Воздвиженському храмі

13 грудня, у день пам’яті святого ап. Андрія Первозванного, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Андріївському приділі Хрестовоздвиженського храму на Подолі у м.Києві. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму. Під час богослужіння владикою була піднесена сугуба молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні. Після одпусту було звершено молебень апостолу Андрію Первозванному та заупокійна літія за покійним багаторічним настоятелем храму протоієреєм Андрієм Печником. На завершення богослужіння архієпископ Феодосій привітав духовенство та парафіян з малим престольним святом та вимовив проповідь. Просмотры (42)

Читати далі ›