Архів по Грудень 17th, 2017

В день пам’яті вмц.Варвари, архієпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю у храмі Північного київського вікаріатства (+ВІДЕО)

17 грудня 2017 року, у Неділю 28-му після П’ятидесятниці, день пам’яті святої великомучениці Варвари, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь великомучениці Варвари, який знаходиться на території Київської обласної клінічної лікарні.   Його Блаженству співслужили почесний настоятель храму митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ірпінський Климент, єпископ Баришівський Віктор, а також клірики храму та гості у священному сані. Просмотры (54)

Читати далі ›