Архів по Січень 1st, 2018

Архієпископ Боярський Феодосій в Новорічну ніч звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках

У Новорічну ніч, з 31 грудня 2017 р. на 1 січня 2018 р., вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві. Божественна Літургія почалася рівно о 00:00 годині, з настанням Новоліття. Високопреосвященному владиці співслужило духовенство храму та міста. На Літургії владикою були піднесені особливі прохання і подяки Господу Богу перед початком Нового року. На завершення богослужіння архієпископ Феодосій привітав прихожан з настанням Новоліття і сказав проповідь, Просмотры (57)

Читати далі ›