Архів по Лютий 9th, 2018

Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у нараді духовенства єпархій Київської області

9 лютого 2018 року в Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася зустріч духовенства єпархій, територіально розташованих в межах Київської області, з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм. Захід було присвячено 100-річчю від дня смерті священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського і Галицького. На зібранні були присутні: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, вікарії Київської Митрополії,  секретарі Адміністративного апарату, благочинні Київської, Білоцерківської та Бориспільської єпархій, настоятелі та настоятельки монастирів Київської області. Просмотры (48)

Читати далі ›