Архів по Лютий 11th, 2018

Архієпископ Боярський Феодосій очолив Божественну літургію з нагоди малого престольного свята в Петропавлівському храмі на Подолі

11 лютого, у Неділю м’ясопусну, в день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в відроджуваному храмі на честь святих апостолів Петра і Павла на Подолі. Історично на місці Петропавлівського храму була церква з боковим вівтарем на честь священномученика Ігнатія. Його Високопреосвященству співслужили благочинний Подільського району та настоятель храму протоієрей Тимофій Костюченко і духовенство столиці.  Просмотры (55)

Читати далі ›