Архів по Квітень 1st, 2018

Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в свято Входу Господнього в Єрусалим

1 квітня, в свято Входу Господнього в Єрусалим, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму. Під час богослужіння, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Феодосій висвятив у сан священика клірика Київської єпархії диякона Костянтина Кострубицького, випускника Почаївської духовної семінарії. Після закінчення Літургії архієпископ Феодосій звершив освячення ваїй та вимовив проповідь. Просмотры (49)

Читати далі ›