Архів по Квітень 8th, 2018

У Великодню ніч архієпископ Боярський Феодосій звершив святкову утреню і Божественну літургію

У Великодню ніч, з 7 на 8 квітня, в Хрестовоздвиженському храмі м.Києва вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив святкові богослужіння: після закінчення Полунощниці навколо храму відбувся Хресний хід, після якого були звершені Пасхальна утреня і Божественна Літургія святителя Іоанна Златоустого. Високопреосвященному владиці співслужило духовенство храму. Перед богослужінням архієпископ Феодосій доставив до храму Благодатний вогонь, привезений зі Святого Граду Ієрусалиму офіційною делегацією Української Православної Церкви, та роздав його віруючим перед початком Хресного ходу.  Просмотры (60)

Читати далі ›