Архів по Травень 6th, 2018

Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в споруджуваному храмі прп.Сергія Радонезького в Подільському районі м.Києва

6 травня, в Неділю про самаряниню та день пам’яті вмч.Георгія Побідоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію в споруджуваному храмі на честь преподобного Сергія Радонезького в Подільському районі столиці. Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Георгій Швець і духовенство м.Києва. Просмотры (57)

Читати далі ›