Архів по Червень 3rd, 2018

Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в храмі на честь святих рівноапостольних Костянтина і Єлени в день престольного свята

3 червня, у Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, всіх святих, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святих рівноапостольних Костянтина і Єлени в Подільському районі м.Києва. Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятель храму протоієрей Сергій Орлов і духовенство Подільського району столиці.  Просмотры (34)

Читати далі ›