Архів по Червень 6th, 2018

Парафіяльна громада на Святошинському кладовищі столиці відзначила престольне свято і своє 10-річчя

6 червня, в день прославлення блаженної Ксенії Петербурзької, в Свято-Ксенієвському храмі на Святошинському кладовищі м.Києва було звершено Божественну літургію з нагоди престольного свята та 10-ї річниці звершення першої Літургії на цьому місці. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкове богослужіння на центральній алеї кладовища очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Північним київським вікаріатством архієпископ Боярський Феодосій. Високопреосвященному владиці співслужили настоятель храму протоієрей Гліб Помелов і духовенство столиці. Просмотры (55)

Читати далі ›