Архів по Липень 11th, 2018

Напередодні свята апп.Петра і Павла архієпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю у Києво-Печерській Лаврі (+ВИДЕО)

11 липня 2018 року, напередодні дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископи і єпископи Української Православної Церкви, а також братія обителі у священному сані. Просмотры (19)

Читати далі ›