Архів по Квітень 7th, 2019

На свято Благовіщення архієпископ Феодосій звершив Літургію в Обиденному храмі на Теремках-1 та разом з парафіянами випустив в небо білих голубів

7 квітня, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м. Києві. Високопреосвященному владиці співслужило духовенство храму. За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви. На завершення Літургії архієпископ Феодосій вимовив проповідь. Після богослужіння, традиційно для дня Благовіщення, Високопреосвященний владика разом з духовенством храму, черницями, що несуть на парафії послух та маленькими парафіянами випускали в небо білих голубів. Просмотры (45)

Читати далі ›