Архів по Квітень 24th, 2019

У Велику Середу архієпископ Феодосій співслужив Предстоятелю у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври (+ВІДЕО)

24 квітня, у Велику Середу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарні архієреї Київської Митрополії: архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Гостомельський Тихон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, а також братія Лаври у священному сані. Під час Малого входу Предстоятель вручив богослужбові нагороди клірикам Київської та Бориспольської єпархій. Просмотры (31)

Читати далі ›