Архієпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в Єкатерининському храмі на Лук’янівці

7 грудня, в день пам’яті святої великомучениці Єкатерини Олександрійської, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію в Єкатерининському храмі на Лук’янівському кладовищі м.Києва.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятель храму протоієрей Олександр Безкровний і духовенство столиці. За Літургією архієпископом Феодосієм була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

Після закінчення богослужіння владика передав настоятелю, духовенству та громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь.