Архієпископ Феодосій провів загальні збори духовенства Північного київського вікаріатства

4 квітня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Хрестовоздвиженському храмі на Подолі відбулися збори духовенства храмів Північного вікаріатства м.Києва під головуванням керуючого вікаріатством, вікарія Київської Митрополії архієпископа Боярського Феодосія.

У зборах взяли участь отці благочинні: Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, Оболонського району протоієрей Володимир Терещук, Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго. Також на збори були запрошені керівник Єпархіального відділу Київської єпархії у справах сім’ї протоієрей Сергій Екшіян і координатор протиабортну руху “За життя” Олександр Єрух, які виступили з доповідями з профільної тематики і дали поради духовенству по роботі в даних напрямках.

Також на зборах були обговорені питання парафіяльного і єпархіального життя, перспективи та плани розвитку церковного служіння в районах м.Києва, що входять до складу Північного вікаріатства. Під час зустрічі архієпископ Феодосій від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія подякував духовенству за тверду позицію в захисті віри і Церкви й надав клірикам практичні поради з організації парафіяльного життя в сучасних умовах.

Для подальшої співпраці духовенства вікаріатства з Єпархіальним відділом у справах сім’ї та рухом “За життя” наводимо наступні контакти.
Єпархіальний відділ у справах сім’ї (прот. Сергій Екшіян):
semkiev@i.ua тел. +380660279950

Протиабортний рух “За життя” (Олександр Ерух):
prolife@com.ua, eruh555@gmail.com тел. +380955742254