Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у благодійному фестивалі «Божі діти» (+ВІДЕО)

5 липня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія був проведений третій щорічний благодійний фестиваль «Божі діти». Фестиваль пройшов під патронатом Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, за підтримки БО БФ «Святих благовірних князів Бориса та Гліба» і ГО «Божі діти» в Міжнародному палаці культури та мистецтв (палац «Жовтневий»).

Розпочався фестиваль зі співу молитви, яку виконав дитячий хор Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Далі митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин зачитав вітальне слово Блаженнішого Митрополита Онуфрія, в якому Первосвятитель призвав на організаторів і учасників концерта Боже благословення і зазначив, що фестиваль став доброю традицією, яка повинна тривати і надалі.

Вітальне слово Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври зачитав насельник Святої Печерської обителі архімандрит Агафон.

Далі слово було надано духівникові Благодійного фонду «Святих благовірних князів Бориса та Гліба» і керівнику організації архімандриту Глібу. Отець Гліб подякував Блаженнішому Митрополиту Онуфрію і високопреосвященнішому митрополиту Павлу за преподане благословення і їх безперестанні молитви, подякував всім, причетним до проведення торжества, «…гостям, які прибули в цей день для того, щоб підтримати юних глядачів і подарувати їм частинку тепла і радості».

Під час фестивалю на сцені виступили: народний артист України Іво Бобул, заслужений артист України Дмитро Клімашенко, Наталя Валевська, Олеся Воробйова, група «VoiceBand» Art music school Zabava, народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль “Пульс”», чоловічий вокальний ансамбль «PERFEKTUM», Ніколо Петраш, Ольга Зеленська, ансамбль «Домісолька», Юрій Васильківський.

Також під час концерту владика Августин вручив грамоти благодійникам, які внесли вагомий вклад в організацію цього святкового заходу.

Фестиваль доброти і дитинства «Божі діти» Києво-Печерська Лавра проводить з червня 2016 року. Захід приурочено до Міжнародного дня захисту дітей. Його мета – духовна та матеріальна підтримка дітей-сиріт з усіх єпархій УПЦ, а також дітей з обмеженими можливостями та з малозабезпечених сімей.

За матеріалами сайту: www.lavra.ua

Просмотры (84)

Цей запис також доступний на: Russian