Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у щорічних єпархіальних зборах Київської єпархії (+ВІДЕО)

25 грудня 2017 року в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулися щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії. Засідання очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

У роботі зборів також взяли участь керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарні архієреї Київської єпархії, благочинні по місту Києву та Київській області, намісники й ігумені монастирів, а також клірики Київської єпархії.

Перед засіданням Його Блаженство разом із всіма присутніми підніс заупокійну молитву за спочилими у 2017 році кліриками Київської єпархії.

Роботу зборів Предстоятель розпочав доповіддю щодо життєдіяльності Київської єпархії за рік, що минає. Також в ході засідання усі присутні мали можливість отримати відповіді від Його Блаженства на актуальні питання щодо церковного життя.

На завершення Блаженніший Митрополит Онуфрій нагородив представників кліру, котрі відзначають власні ювілеї, орденами Української Православної Церкви та звернувся до всіх зі словами настанови і привітань з різдвяними святами.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

This slideshow requires JavaScript.

Просмотры (31)

Цей запис також доступний на: Russian