Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у нараді духовенства єпархій Київської області

9 лютого 2018 року в Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася зустріч духовенства єпархій, територіально розташованих в межах Київської області, з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм. Захід було присвячено 100-річчю від дня смерті священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського і Галицького.

На зібранні були присутні: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, вікарії Київської Митрополії,  секретарі Адміністративного апарату, благочинні Київської, Білоцерківської та Бориспільської єпархій, настоятелі та настоятельки монастирів Київської області. Слід зазначити, що Предстоятель УПЦ вперше з виділення у самостійні від Київської єпархії Білоцерківської та Бориспільскої провів нараду з духовенством усієї Київщини.

На заході було підведено підсумки Міжнародної наукової конференції «Київський митрополит священномученик Володимир (Богоявленський) і початок гонінь на Православну Церкву в ХХ столітті». Предстоятель Української Православної Церкви подякував присутнім за гідне несення свого служіння та закликав наслідувати прикладу жертовного пастирства священномученика Володимира перед лицем сучасних викликів, що стоять перед канонічною Церквою.

За матеріалами mitropolia.kiev.ua

Просмотры (49)

Цей запис також доступний на: Russian