Архієпископ Феодосій взяв участь в урочистостях у столичному Введенському монастирі

29 вересня, в день святкування ікони Божої Матері “Призри на смирення”, в Свято-Введенському чоловічому монастирі м.Києва було звершено Божественну літургію. Очолив богослужіння митрополит Тульчинський і Брацлавський Іоанфан в співслужінні архієпископа Бучанського Пантелеймона, архієпископа Ровеньківського і Свердловського Пантелеймона, архієпископа Городницького Олександра, архієпископа Боярського Феодосія, архієпископа Обухівського Іони, архієпископа Бородянського Варсонофія, архієпископа Фастівського Даміана, єпископа Васильківського Миколая, єпископа Ладижинського Сергія, духовенства обителі і гостей у священному сані.

З нагоди свята, на Малому вході були удостоєні богослужбових нагород братія обителі в священному сані. Після Євангелія владика Іонафан звернувся до парафіян зі словами архіпастирської проповіді.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після закінчення Божественної літургії був звершений канон перед чудотворною іконою Божої Матері “Призри на смирення”.