Архієпископ Боярський Феодосій звершив богослужіння малого престольного свята в Хресто-Воздвиженському храмі

21 листопада, в день пам’яті Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію у Михайлівському приділі Хрестовоздвиженського храму на Подолі у м.Києві.

Високопреосвященному владиці співслужило духовенство храму. Після закінчення Літургії архієпископ Феодосій привітав духовенство та парафіян з малим престольним святом, передав громаді храму привітання від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та вимовив проповідь.