Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в Петропавлівському храмі в Карлових Варах (Чехія)

29 квітня, у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих апостолів Петра і Павла Патріаршого подвір’я Руської Православної Церкви в Чеській республіці. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму, Представник Руської Православної Церкви при Православній Церкві в Чеських землях і Словаччині протоієрей Миколай Ліщенюк та духовенство Київської єпархії, що супроводжувало владику.

Під час богослужіння архієпископом Феодосієм була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні, а після закінчення Літургії владика вимовив проповідь.