Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в свято Різдва Іоанна Хрестителя

7 липня, в свято Різдва чесного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

На сугубій ектенії владикою була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

Наприкінці літургії відбувся чин Славлення перед іконою Предтечі і Хрестителя Іоанна.

7 липня Православна Церква згадує народження великого святого, про якого Сам Господь сказав: “Між народженими від жінок не було більшого над Іоанна Хрестителя”(Мф.11:11). Євангеліст Лука розповідає, що народження Іоанна Предтечі супроводжувалось дивовижними подіями.