Парафіяльна громада на Святошинському кладовищі столиці відзначила престольне свято і своє 10-річчя

6 червня, в день прославлення блаженної Ксенії Петербурзької, в Свято-Ксенієвському храмі на Святошинському кладовищі м.Києва було звершено Божественну літургію з нагоди престольного свята та 10-ї річниці звершення першої Літургії на цьому місці.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкове богослужіння на центральній алеї кладовища очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Північним київським вікаріатством архієпископ Боярський Феодосій.

Високопреосвященному владиці співслужили настоятель храму протоієрей Гліб Помелов і духовенство столиці. На богослужінні владикою була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення Літургії відбувся Хресний хід до Церковного сектора кладовища, де архієпископ Феодосій звершив панихиду по упокоєним тут православним ієрархам, духовенству, монахам і монахиням, в тому числі ректорам Київської та Московської Духовних Академії і Семінарії протоієреям Сергію Афонському та Костянтину Ружицькому.

Після панахиди Високопреосвященний владика передав настоятелю і громаді храму привітання з 10-річчям і престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь, після якої вручив орден свт.Феодосія Чернігівського настоятелю храму, а також інші церковні нагороди парафіянам і благодійникам.

Дивіться інший фотоальбом >>>