Вчинено підпал господарської споруди храму, що у Бабиному Яру

В ніч на 14 березня невідомими було вчинено спробу спалити прихрамову споруду парафії на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», що у Бабиному Яру.

Як повідомив настоятель протоієрей Сергій Темник, до сторожа храму опівночі звернулась пара – високий чоловік і жінка, які поцікавились канонічною приналежністю храму. Дізнавшись, що парафія підпорядковується Українській Православній Церкві, а не так званому «Київському Патріархату», група людей через хвилин 40 наблизилася до храму і зробила підпал господарської споруди, де зберігалися дрова для опалення храму.

Вогнем був знищений дах і будматеріали.Приблизний збиток пошкодженого майна становить більше 5 тис грн.

«Храм не постраждав, охоронець дуже швидко відреагував і загасив вогонь. Ми припускаємо, що паліїв цікавив саме храм», – сказав отець Сергій.

Пожежу вдалося ліквідувати своїми силами. Для цього охоронцеві знадобилося три вогнегасника.

Протоієрей Сергій підкреслив, що це вже сьома спроба спалити храм, починаючи з 2014 року, а за минулий рік по відношенню до цієї парафії було вчинено три спроби знищити храм.

Жоден із злочинів не було розкрито.

Київська Митрополія УПЦ

Нагадаємо, архієпископ Боярський Феодосій назвав підпали православних храмів — однією із ланок агресії проти УПЦ. >>>

Коментар керуючого Північним вікаріатством міста Києва з приводу третього підпалу храму на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радосте», що біля меморіалу Бабин Яр >>>

This slideshow requires JavaScript.

Просмотры (150)

Цей запис також доступний на: Russian