Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Кладовищенського благочиння

14 березня, в середу 4-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь святої великомучениці Єкатерини на Лук’янівському кладовищі м.Києва.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятелі та духовенство кладовищенських храмів столиці. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.