Про вікаріатство

Згідно Розпорядження по Київській єпархії Української Православної Церкви №1768 від 25 вересня 2013 року з метою ефективного церковно-адміністративного управління парафіями в межах міста Києва утворено наступні вікаріатства: Північне, Південне та Східне. В межах Київської єпархії утворено Бородянське, Макарівське та Обухівське вікаріатства.

Керуючим Північним вікаріатством (Оболонське, Подільське, І Шевченківське, ІІ Шевченківське, Кладовищенське благочиння м. Києва) призначено Преосвященного Феодосія, єпископа Боярського.

Згідно Розпорядження по Київській єпархії Української Православної Церкви № 0013 від 4 січня 2018 року з метою ефективного церковно-адміністративного управління парафіями в межах міста Києва реорганізовано наступні вікаріатства: Північне, Південне, Південно-східне, Східне та Центральне вікаріатства. В межах Київської єпархії реорганізовано Бородянське, Макарівське, Обухівське, Васильківське, Вишнівське та Ірпінське вікаріатства.

Керуючим Північним вікаріатством (Оболонське, Подільське, Кладовищенське благочиння м.Києва) призначено Високопреосвященного Феодосія, архієпископа Боярського.