Вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій відвідав світову прем’єру опери «Червона земля. Голод»

В рамках відзначення скорботної дати — 80-х роковин Голодомору та вшанування його жертв, Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору представив киянам світову прем’єру опери американського композитора українського походження Вірка Балея «Червона земля. Голод». Прем’єра відбулася в Національній опері України.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та на запрошення координаторів Громадського комітету, прем’єру відвідав вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством.

За сюжетом опера «Червона земля. Голод» — історія про трьох голодуючих людей: жінки-селянки з немовлям та озлобленого чоловіка, колишнього функціонера, який брав участь у розкуркуленні, але тепер розкаявся. Вони випадково зустрічаються. Це люди контрастних ідеологій і темпераменту; в виставі показане їх емоційне життя, внутрішній світ, розвиток їхніх стосунків в екстремальній ситуації. Через долі героїв глядачам відкривається все жахіття Голодомору. Лібрето до опери написав поет Богдан Бойчук, один з фундаторів Нью-Йоркського об’єднання україномовних поетів у США.

Просмотры (60)