У Оболонському благочинні знову проведено збір допомоги мирному населенню в зонi проведення АТО

IMG_3324-624x468З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія у Оболонському благочинні Північного вікаріатства міста Києва було проведено збір допомоги для потребуючих мирних громадян східної України,якi опинилися в зонi АТО, а також для вимушених переселенців. Участь у благодійній акції взяли всі парафії благочиння.

Були зібрані необхідні продукти харчування, одяг, а на пожертвувані кошти були придбані відсутні засоби гігієни. Все це благочинний протоієрей Володимир Терещук передав Синодальному відділу з благодійності та соціального служіння Української Православної Церкви. Збір гуманітарної допомоги продовжується. Всі, кому небайдуже чуже горе, просимо звертатися до храмів Оболонського району столицi.

Київська Митрополія Української Православної Церкви

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис