Архієпископ Феодосій нагородив дітей – переможців конкурсу «Хрестовоздвиження – наше престольне свято»

27 вересня, у день Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, престольне свято Хрестовоздвиженського храму на Подолі, відбулося урочисте нагородження дітей-переможців конкурсу художніх робіт.

Конкурс проходив у столичному Хрестовоздвиженському храмі вже другий рік поспіль, збираючи за спільною творчою справою маленьких парафіян. У цьому році темою конкурсу стало: «Хрестовоздвиження – наше престольне свято». Дітям пропонувалося вникнути в історію свята, а потім відобразити своє розуміння у фарбах. Конкурс проходив у двох вікових категоріях: перша категорія 5-9 років та друга 10-16 років. Журі були розглянуті роботи дітей, оцінені кращі композиційні рішення і відповідність малюнків заданій темі.

У день престольного свята, по закінченні Божественної літургії, головою журі прот.Олександром Максимовим були оголошені підсумки конкурсу. Архієпископ Феодосій вручив пам’ятні подарунки переможцям і всім учасникам.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН