Архієпископ Феодосій очолив Літургію з нагоди малого престольного свята в Петропавлівському храмі на Подолі

11 лютого, в день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в відроджуваному храмі на честь святих апостолів Петра і Павла на Подолі. Історично на місці Петропавлівського храму була церква з боковим вівтарем на честь священномученика Ігнатія.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Подільського району і настоятель храму протоієрей Тимофій Костюченко та духовенство столиці.

Під час Літургії були піднесені сугубі молитви про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння владика передав настоятелю, духовенству та громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН