У день престольного свята архієпископ Феодосій очолив Літургію в храмі ікони Божої Матері «Помічниця в пологах»

3 жовтня, в день вшанування ікони Божої Матері «Помічниця в пологах», з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в однойменному храмі при Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини (колишній пологовий будинок №4) в Оболонському районі столиці.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, настоятель храму і голова Літургічної комісії Київської єпархії протоієрей Павел Козарь, священнослужителі з Грузинської Православної Церкви та духовенство м.Києва.На богослужінні молилися парафіяни та благодійники храму, керівництво та співробітники пологового будинку.

Після закінчення Літургії відбувся хресний хід навколо храму. На закінчення богослужіння владика привітав присутніх з престольним святом, передав слова привітання та благословення від Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та вручив церковним благодійникам нагороди Української Православної Церкви і вимовив проповідь.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН