В Неділю Всіх святих архієпископ Феодосій очолив престольне свято в Всіхсвятському храмі на Лісовому кладовищі

23 червня, в Неділю Всіх святих, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію в однойменному храмі на Лісовому кладовищі м.Києва.

Високопреосвященному владиці співслужили настоятель храму протоієрей Олександр Барібан і духовенство столиці. На сугубій єктенії були піднесені сугубі молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні.

На завершення Літургії відбувся Хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій передав настоятелю, духовенству та громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН