Архієпископ Феодосій очолив всенічне бдіння в академічному храмі Московської духовної академії

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій прибув у Троїце-Сергієву Лавру для участі в урочистостях з нагоди актового дня Московської духовної академії.

В академічному храмі МДАіС Покрова Пресвятої Богородиці було звершено святкове всенічне бдіння, яке очолив архієпископ Боярський Феодосій, викладач Київської духовної академії. Його Високопреосвященству співслужили ректор Московської духовної академії і семінарії єпископ Звенигородський Питирим, ректор Коломенської духовної семінарії єпископ Зарайський Костянтин, єпископ Сизранський і Шигонський Леонтій, а також гості, викладачі та студенти Московських духовних шкіл у священному сані.

Фотоальбом сайту Московської духовної академії:

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН

Січень 2020
« Гру

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Радио «ВЕРА»

Now Playing:

Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть