Архієпископ Феодосій співслужив Предстоятелю у Свято-Катерининському храмі Північного київського вікаріатства (+ВІДЕО)

7 грудня, у день пам’яті святої великомучениці Катерини, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Катерининському храмі на Лук’янівському цвинтарі м.Києва.

Його Блаженству співслужили архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Білогородський Сильвестр, гості у священному сані та духовенство благочиння, яке об’єднує храми на території кладовищ Києва.

На малому вході Предстоятель нагородив настоятеля храму протоієрея Олександра Безкровного правом носіння митри.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

Наприкінці богослужіння було звершено короткий молебень великомучениці Катерині. Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав паству зі святом та благословив усіх.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис