28 грудня 2018 року в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулися щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії.

Засідання очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

У роботі зборів також взяли участь керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарні архієреї Київської єпархії, благочинні по місту Києву та Київській області, намісники й ігумені монастирів, а також клірики Київської єпархії.

Перед початком засіданням Його Блаженство разом із всіма присутніми підніс заупокійну молитву за спочилими у 2018 році кліриками єпархії.

Роботу зборів Предстоятель розпочав доповіддю щодо життєдіяльності Київської єпархії за рік, що минає.

Також в ході засідання усі присутні мали можливість отримати відповіді Блаженнішого владики на актуальні питання щодо церковного життя.

На завершення Блаженніший Митрополит Онуфрій нагородив представників кліру, котрі відзначають власні ювілеї, орденами Української Православної Церкви та звернувся до всіх зі словами настанови і привітань з різдвяними святами.

Від імені священнослужителів Київської єпархії з прийдешніми святами Його Блаженство привітав протоієрей Олександр Ричко, настоятель храму святителя Феодосія Чернігівського.

За матеріалами Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ

Просмотры (183)

Цей запис також доступний на: Russian