4 серпня, в Київських духовних школах під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра відбулось засідання Вченої ради, на якій були підведені підсумки вступної кампанії 2018 року. Участь у засіданні взяли професорсько-викладацька корпорація КДАіС.

Владика ректор повідомив, що за результатами вступних іспитів, 31 абітурієнт зарахований на денне відділення Київської духовної академії (магістратура) і 66 — до Київської духовної семінарії. На заочне відділення Київської духовної академії (магістратура) зараховано 53 абітурієнта, а в Семінарію — 96.

Проректор КДА з науково-богословської роботи проф. В.В. Бурега проінформував про дати та тематику щорічної Міжнародної науково-богословської конференції, яка цьогоріч буде присвячена 100-річчю з дня смерті відомого патролога КДА Сергія Леонтійовича Єпіфановича.

Наостанок Його Преосвященство повідомив про наступне засідання Вченої ради КДА, яке відбудеться 31 серпня.

Після засідання Вченої ради, на площі перед адміністративним корпусом Академії проректор КДА з виховної роботи архімандрит Амвросій (Вайнагій) оголосив абітурієнтам результати вступних іспитів.

Прес-служба КДА

Просмотры (83)

Цей запис також доступний на: Russian