Архієпископ Феодосій взяв участь в урочистостях Свято-Успенської Почаївської Лаври

10 листопада, в день пам’яті преподобного Іова, ігумена і чудотворця Почаївського в Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської лаври відбулася урочиста Божественна літургія, яку очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор.

Його Високопреосвященству співслужили намісник лаври митрополит Почаївський Володимир, митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Шумський Іов, архієпископ Боярський Феодосій, а також братія і гості монастиря у священному сані. За богослужінням також молився митрополит Іов (Тивонюк).

Після Євангельського читання владика Феодор звернувся до віруючих зі словами архіпастирської проповіді.

Після завершення Літургії відбувся хресний хід, під час якого мощі преподобного Іова були перенесені з Преображенського собору в Печерний храм, де вони постійно спочивають. У Печерному храмі по закінченні молебню була прочитана молитва перед святими мощами преподобного і владика намісник привітав усіх зі святом і подякував за спільну молитву архіпастирів і численних богомольців.

За матеріалами сайту pochaev.org.ua

Дивіться також фотоальбом сайту Почаївської лаври

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства