Архієпископ Феодосій звершив Літургію престольного свята в храмі святих Царствених страстотерпців

17 липня, у день пам’яті святих Царствених страстотерпців, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святих Царствених страстотерпців в Оболонському районі м.Києва.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, настоятель храму протоієрей Андрій Павлов і духовенство столиці.

Після закінчення Літургії Високопреосвященний владика передав настоятелю і громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь.

На завершення святкового богослужіння діти з недільної школи представили гостям святковий концерт.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН