Архієпископ Феодосій звершив Літургію в день престольного свята Хрестовоздвиженського храму на Подолі

27 вересня, в день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

На сугубій ектенії владикою була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення Літургії відбувся святковий хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій привітав духовенство та парафіян з престольним святом і вимовив проповідь.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

• Объявление

Объявление БРАТЬЯ И СЕСТРЫ! По благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия, в соответствии с постановлением Кабинета Министров Украины от 02.04.2020 г. по усилению ограничений во […]27 хвилин тому опубліковано, джерело Хрестовоздвиженська церква на Подолі