Архієпископ Феодосій звершив Літургію в Неділю 4-ту після Пасхи

19 травня, в Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Також були піднесені сугубі молитви про упокоєння жертв політичних репресій, пам’ять яких відбувається у цей день. Високопреосвященний владика молився за упокій душ спочилих рабів Божих «за віру і правду страшні страждання, катування і мученицьку кончину в роки лихоліття зазнали», їх же імена знає Сам Господь.

На завершення богослужіння відбувся великодній Хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

Столичный Благовестник

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

КАЛЕНДАР НОВИН