19 травня, в Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Також були піднесені сугубі молитви про упокоєння жертв політичних репресій, пам’ять яких відбувається у цей день. Високопреосвященний владика молився за упокій душ спочилих рабів Божих «за віру і правду страшні страждання, катування і мученицьку кончину в роки лихоліття зазнали», їх же імена знає Сам Господь.

На завершення богослужіння відбувся великодній Хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій вимовив проповідь.