14 серпня, в Неділю 8-у по П’ятидесятниці та день свята Походження Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час богослужіння владикою була піднесена сугуба молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні. На завершення Літургії архієпископ Феодосій звершив традиційне для цього дня освячення води, меду та зілля і вимовив проповідь.

Після відпусту кожен прихожанин отримав у благословення і пригощання баночку з освяченим медом з вінницьких пасік, а благодійник приходу з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви був відзначений церковною нагородою.