Архієпископ Феодосій звершив нічну Божественну літургію в свято Різдва Христового

7 січня, в ніч свята Різдва Христового, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив святкову Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму. На Літургії були оголошені Різдвяні послання Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

На завершення богослужіння перед іконою Різдва Христового було звершено славлення свята, після якого архієпископ Феодосій вимовив проповідь,

а всі діти в храмі отримали з рук владики солодкі подарунки.

За традицією в період різдвяних свят, які називають святками, віруючі сповіщають всім про пришестя у світ Сина Божого особливими піснями – колядками.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН