Архієпископ Феодосій звершив відспівування протоієрея Олександра Стороженко

2 лютого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив відспівування покійного клірика першого Дарницького благочиння протоієрея Олександра Стороженко. Відспівування відбулося в храмі на честь блаженної Ксенії Петербурзької у Дарницькому районі м.Києва, де о.Олександр був почесним настоятелем.

Перед богослужінням архієпископ Феодосій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

На чині відспівування архіпастиреві співслужили секретар Київської єпархії по м.Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний першого Дарницького благочиння протоієрей Василь Біляк та духовенство столиці.

Провести в останню путь священика прийшли його вдова, діти, численні духовні чада і прихожани храму.

Під час відспівування, перед прощанням з покійним, благочинний першого Дарницького благочиння протоієрей Василь Біляк промовив надгробне слово про новопреставленого о.Олександра.

***
Протоієрей Олександр Стороженко народився 1 листопада 1948 р. Протягом багатьох років служив у тимчасовому приміщенні парафії на честь Успіння Божої Матері (вул. Урлівська). У 2013 році був призначений настоятелем храму на честь блаженної Ксенії Петербурзької у Дарницькому районі Києва (вул. Вішняківська, 1а). У 2018 році у зв’язку зі станом здоров’я був призначений почесним настоятелем парафії.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН