Архієпископ Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні Вербної неділі

20 квітня, напередодні Вербної неділі, свята Входу Господнього до Єрусалиму, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння з літією та освяченням ваій у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

За свідченням усіх чотирьох євангелістів, за кілька днів до хресних страждань, Іісус Христос увійшов до Єрусалиму. Чисельні паломники, які знали про дивовижне воскрешення Лазаря та інші дива Спасителя, очікували Його та зустрічали як царя. У знак великої пошани до Христа, люди покладали на дорогу свій одяг та пальмові гілки, вітаючи Господа: «Осанна! Благословен, який іде в Ім’я Господнє, Цар Ізраїлю» (Ін. 12:13). Саме на згадку про ці події та як символ готовності християн зустріти Господа вірні в цей день приносять у храм вербове, пальмове гіллям та квіти.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН