У Неділю 25-ту після П’ятидесятниці архієпископу Феодосію співслужили клірики РПЦЗ з США

8 грудня, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму та клірики кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці м.Чикаго ієрей Леонтій Найдзенз та протодиякон Олександр Кичаков Чиказької і Середньо-Американської єпархії Руської Православної Церкви закордоном.

Під час Літургії були піднесені сугубі молитви про успішну реалізацію миротворчого процесу та настання миру на сході України.

Після запричасного вірша був зачитаний текст Заяви Священного Синоду Української Православної Церкви від 6 грудня 2019 року.

Після закінчення богослужіння архієпископ Феодосій звернувся до парафіян зі словом проповіді.

7 грудня, напередодні Неділі 25-ї після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН