Відбулася чергова спільна волонтерська поїздка київських парафій до дітей школи-інтернат в с.Гришківці

23 травня з благословення Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України відбулася чергова волонтерська поїздка кліриків та волонтерів київських парафій Введенської церкви на Теремках-1 та Введенської церкви на Подолі до Бердичівської школи-інтернату, що знаходиться в селі Гришківці.

З дітьми волонтер Ірина провела майстер-клас з виготовлення іграшки-мотанки. За старанність діти отримали солодкі подарунки.

Наприкінці зустрічі волонтери в теплій атмосфері провели бесіду з вихованцями 7-класів про любов до ближнього, а також дали настанови дітям на літні канікули.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН