Фільм про Предстоятеля УПЦ «Наш Блаженніший»

Фільм з ексклюзивним інтерв’ю Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, підготовлений телеканалом «Інтер» до ювілею Блаженнішого і розповідає про те, яким був його шлях від інока до Предстоятеля Української Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про свій життєвий шлях від ченця до Предстоятеля Української Православної Церкви, про своє дитинство, бажання стати священником, про пройдені випробування і предстоятельське служіння.

Своїми особистими враженнями про Предстоятеля поділилися з глядачами його земляки, товариші по духовній семінарії, священнослужителі й прості віруючі, у тому числі відомий український боксер Олександр Усик, який перед своїми поєдинками завжди бере благословення у Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Нагадаємо, майбутній Предстоятель Української Православної Церкви — в миру Орест Березовський — народився 5 листопада 1944 року на Буковині, у родині священника — протоієрея Володимира Березовського. Цього року Блаженніший владика святкує свій 75-річний ювілей.

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН