В день престольного свята єпископ Боярський Феодосій очолив Божественну літургію в Покровському храмі м.Києва

DSC_0031_новый размер14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в Покровському храмі на Оболоні.

Преосвященному владиці співслужили настоятель храму протоієрей Миколай Терещук та духовенство столиці. По закінченні Літургії відбулася хресна хода навколо храму.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав громаді привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і вимовив проповідь.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

Столичный Благовестник

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства