Єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

27 квітня, у Велику Середу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив літургію Передосвячених Дарів в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, а також клірики столичних парафій і духовенство монастиря.

Під час Малого входу Предстоятель удостоїв священнослужителів міста Києва богослужбових нагород.

За літургією була звершена дияконська хіротонія над вихованцем 4 класу Київської духовної семінарії Володимиром Бобро.

Після богослужіння Блаженніший владика звернувся до духовенства та пастви зі словами вітань і архіпастирської настанови.

news.church.ua

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис