У п’ятницю Світлої седмиці єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі в м.Києві

17 квітня, в Світлу п’ятницю, святкування ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили настоятель храму архімандрит Лазар (Ніколаєв) та духовенство столиці. На завершення богослужіння відбулося освячення води та великодній Хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій привітав тих, хто молився зі світлими днями Пасхи Христової і вимовив проповідь.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

ОСТАННІ ПОДІЇ

Новини вікаріатства

ФОТОлітопис